Sportolni hívták a fiatalokat

Egyházmegyei sportnapot rendeztek Balatonfenyvesen 2024. június 8-án, szombaton. A résztvevő mintegy háromszáz fiatal összesen nyolc versenyszámban mérhette össze tudását. Az alkalom közös imádsággal kezdődött, majd Tölgyesi Dávid ifjúsági referens, Bálint Gábor vezető hittanár és Lombár Gábor polgármester köszöntötte a résztvevőket.

img 002

A köszöntő után Szerb Katalin tanárnő egy közös aerobikkal segítette a bemelegítést, majd megkezdődtek a versenyek a különböző sportágakban. Többek között labdarúgásban, asztaliteniszben, röplabdában, futóversenyen és sakkban mérhették össze a tudásukat a fiatalok, illetve részt vehettek a kerékpáros ügyességi versenyen, kidobóban és tollaslabdában, vagy kipróbálhatták magukat a „street workout” és „exatlon” versenyszámokban is.

Fotó: Kling Márk, Farkas Richárd

 
Read 381 times
Minden jog fenntartva. © 2019 Kaposvári Egyházmegye

Keresés